Εκτύπωση

Επιτυχόντες 2000

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2000
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ (4ος)
2. ΜΠΟΥΖΙΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (30η)
3. ΣΑΛΙΧΟΥ ΒΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4. ΚΙΟΥΡΚΤΣΙΔΟΥ ΛΙΛΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ (16η)
5. ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΗΛ.ΜΗΧ.& ΜΗΧ.Η/Υ ΘΡΑΚΗΣ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΝΑΝΤΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΦΑΡΜ.ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
8. ΤΖΙΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΡΗΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
10. ΓΚΑΝΙΟΥ ΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
11.ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓ.ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡ.ΑΘΗΝΑΣ
13. ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
14. ΚΩΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝ.ΚΑΙ ΕΥΡ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
15. ΜΠΟΥΡΧΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
16. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝ.ΚΑΙ ΕΥΡ.ΣΠΟΥΔ.ΑΘΗΝΑΣ
17.ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
18. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
19. ΤΣΕΝΕ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
20. ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
21. ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
22. ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
23. ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ.ΠΑΤΡΑΣ
24. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.ΠΕΙΡΑΙΑ
26. ΣΦΟΥΓΓΑΡΗ ΝΑΤΑΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ.ΠΑΤΡΑΣ
27. ΤΑΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
28.ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΒΙΚΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
29. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
30. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΑΤΑΣΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
31. ΛΑΓΡΑ ΒΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ ΕΚΠ. ΑΘΗΝΑΣ
32. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
33. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
34. ΧΡΟΝΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
35. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36. ΡΟΦΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
37. ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
38. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
39. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
41. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ. ΡΟΔΟΥ
42. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
43. ΝΟΜΙΚΟΥ ΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
44. ΠΕΛΕΚΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
45. ΤΣΕΝΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
46. ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
47. ΧΑΛΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
48. ΓΚΑΒΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
49. ΔΑΦΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
50. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
51. ΒΑΡΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
52. ΣΕΙΡΑΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
53. ΚΑΛΔΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
54. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
55. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
56. ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΑΧ.ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
57. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΕΔΙΟ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
58. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΧΕΔΙΟ ΕΝΔ.ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
59. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
60. ΧΑΡΙΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΧΘΥΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
61. ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ