Εκτύπωση

Επιτυχόντες 2001

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2001
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1. ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΤΣΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
3. ΜΑΝΕΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΗΛ.ΜΗΧ.ΚΑΙ ΤΕΧΝ.Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ
4. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΜΑΝΩΛΗ ΕΥΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ.ΚΑΙ ΤΡΑΠ.ΔΙΟΙΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΓΡΙΒΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΧΑΛΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Μ.Μ.Ε. ΠΑΝΤΕΙΟΥ
8. ΤΑΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
9. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΠΑΡΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
11. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
13. ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
15. ΚΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
17. ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ Μ.Μ.Ε. ΠΑΝΤΕΙΟΥ
18. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
19. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛ.ΘΕΣ/ΚΗΣ
20. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧ.ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
21. ΜΠΟΥΡΓΑΝΗ ΕΥΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
22. ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
23. ΣΟΦΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
24. ΚΡΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΑΡΧΑΙΟΛ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜ.ΤΕΧΝΟΛ.ΚΑΙ ΕΠΙΚ.ΑΙΓΑΙΟΥ
26. ΤΣΑΜΗΤΑ ΝΤΟΡΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
27. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
28. ΤΣΙΡΙΜΠΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΧΙΟΥ
29. ΚΑΡΑΜΠΕΣΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
30. ΤΣΕΛΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΡΑΠΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΛΙΟΥΡΚΑ ΛΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
34. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
35. ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
36. ΣΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΖΩΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
38. ΚΑΛΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
39. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
40. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
41. ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡ/ΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
42. ΠΑΠΠΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
43. ΤΣΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
44. ΚΟΥΣΙΣΗΣ ΒΛΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
45. ΣΤΕΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΝΕΤ.ΟΡΓ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
46. ΔΕΝΔΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΚ.ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤ.ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
47. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΕΧΝ.ΓΕΩΡΓ.ΠΡΟΙΟΝΤ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
48. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΡΜ.ΚΑΛΛ.ΚΑΙ ΑΝΘΟΚ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ