Εκτύπωση

Επιτυχόντες 2002

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2002
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ.-ΤΡΑΠ.ΔΙΟΙΚΗΤ.ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΣΦΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛ.(ΣΑΝ)
3. ΡΟΔΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΝΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΠΟΛΙΤΗ ΒΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
6. ΜΑΝΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤ.& ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ.ΑΘΗΝΑΣ
9. ΚΟΣΣΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΛΗ ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤ.& ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ.ΑΘΗΝΑΣ
10. ΦΩΤΟΥΧΟΥ ΜΑΡΙΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΖΑΚΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
12. ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΔΑΚΤ.ΤΕΧΝΟΛ.& ΨΗΦ.ΣΥΣΤ.ΠΕΙΡΑΙΑ
13. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛ.& ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΟΝΤΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
16. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
17. ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
18. ΠΕΛΕΚΑΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΒΟΓΟΓΙΑ ΣΕΒΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
20. ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
21. ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΕΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
22. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
23. ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ.ΕΚΠΑΙΔ.ΚΡΗΤΗΣ
24. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ.ΕΚΠΑΙΔ.ΑΙΓΑΙΟΥ
25. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΤΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
27. ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
28. ΔΕΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
30. ΣΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
31. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
32. ΛΙΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
33. ΣΩΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
34. ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
35. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
36. ΣΚΟΥΤΑΡΙΔΗ ΖΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
37. ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
38. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
39. ΜΑΡΑΘΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
40. ΝΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΧΕΔ.& ΠΑΡΑΓ.ΕΝΔΥΜ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
41. ΓΚΑΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΧΕΔ.& ΠΑΡΑΓ.ΕΝΔΥΜ.ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
42. ΒΕΛΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΕΧΝ.ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΪΟΝΤ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
43. ΤΡΙΜΠΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ.ΑΡΔΕΥΣΕΩΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
44. ΣΤΡΕΜΠΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ.ΑΡΔΕΥΣΕΩΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ