Εκτύπωση

Επιτυχόντες 2003

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2003
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1. ΣΑΛΙΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΠΑΞΙΝΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.
3. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
4. ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΓΙΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ/ΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΑΤΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
8. ΦΟΥΡΛΑΝΟΥ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΒΑΡΔΑΞΗ ΜΑΓΔΑ ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ&ΕΠΙΚΟΙΝ.ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
10.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΛΟΓ.&ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
11.ΝΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
12.ΛΙΑΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΛΟΓ.&ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
13.ΜΑΝΩΛΗ ΔΑΝΑΗ ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧ.& ΜΗΧ.ΥΠΟΛ.ΘΡΑΚΗΣ
14.ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΚ.ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ
15.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΜΠ
16.ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΕΛΙΖΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
17.ΚΟΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝ.&ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
18.ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣ.& ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
19.ΤΑΠΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
20.ΚΟΥΜΑ ΣΟΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ &ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
21.ΜΠΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
22.ΚΑΡΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ&ΑΡΧΑΙΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
23.ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
24.ΠΡΙΓΚΑ ΛΙΑ ΦΙΛΟΣ.ΠΑΙΔ.&ΨΥΧΟΛ.ΑΘΗΝΑΣ
25.ΚΑΠΑΤΣΩΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
26.ΓΑΙΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤ.&ΑΣΦΑΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
27.ΧΑΤΖΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
28.ΝΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣ.ΠΑΙΔ.&ΨΥΧΟΛ.ΑΘΗΝΑΣ
29.ΑΠΟΔΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΔΙΔ.ΤΗΣ ΤΕΧΝ.&ΨΗΦ.ΣΥΣΤ.ΠΕΙΡΑΙΑ
30.ΠΥΛΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
31.ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤ.ΕΠΙΣΤ.& ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
32.ΣΤΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤ.ΕΠΙΣΤ.&ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ
33.ΚΑΛΛΙΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤ.ΕΠΙΣΤ.&ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ.ΑΘΗΝΑΣ
34.ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ ΔΙΔ.ΤΗΣ ΤΕΧΝ.&ΨΗΦ.ΣΥΣΤ.ΠΕΙΡΑΙΑ
35.ΠΑΤΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ&ΑΘΛΗΤ.ΑΘΗΝΑΣ
36.ΠΑΓΙΑΒΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ/ΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
37.ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ &ΑΘΛΗΤ.ΘΡΑΚΗΣ
38.ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΚΩΝ &ΚΟΙΝ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
39.ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
40.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
41.ΠΕΡΟΣ ΙΩΣΗΦ ΚΟΙΝ.&ΕΚΠΑΙΔ.ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
42.ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ ΕΛΙΖΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
43.ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
44.ΣΑΣΣΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
45.ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
46.ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
47.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡ.ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
48.ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
49.ΚΟΥΚΟΥΒΑΚΗ ΙΛΙΑ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
50.ΥΦΑΝΤΗΣ ΠΑΡΙΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
51.ΚΑΡΖΗ ΕΦΗ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ &ΕΛΕΓΚΤ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
52.ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
53.ΜΠΟΛΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
54.ΤΣΙΓΚΑΚΗ ΖΩΗ ΦΥΣ.ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛ.ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
55.ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ