ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2004
|
ΟΝΟΜΑ |
ΣΧΟΛΗ |
1. ΣΟΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ |
2. ΔΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ |
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
3. ΔΕΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ |
4. ΜΗΛΙΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ |
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
5.ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧANOΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ |
6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ |
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
7. ΣΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ |
ΛΟΓ. & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ |
8. ΚΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ |
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
9. ΤΖΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ |
ΛΟΓ. & ΧΡΗΜ/ΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
10. ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣ. & ΦΙΛ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
11. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΕΦΑΡΜ.ΜΑΘ/ΚΩΝ & ΦΥΣ.ΕΠΙΣΤ. ΕΜΠ |
12. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
ΟΙΚΟΝ.ΤΜ. ΣΤΡΑΤ.ΣΧ. ΑΞΙΩΜ. Σ ΩΜ.ΘΕΣ/ΚΗΣ |
13. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΗΣ |
ΜΗΧ.Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ |
14. ΠΙΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΟΙΚ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
15. ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗ ΒΑΣΙΑ |
ΟΡΓ.& ΔΟΙΚ.ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝ. |
16. ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ |
ΕΠΟΙΚΟΙΝ. ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ |
17. ΜΟΥΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ |
ΟΙΚΟΝ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
18. ΑΛΠΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
19. ΚΑΤΣΙΦΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ.ΕΚΠΑΙΔ.ΑΘΗΝΑΣ |
20. ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ |
ΟΙΚΟΝ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
21. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ |
ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΑΘΗΝΑΣ |
22. ΚΕΛΕΚΙΑΝ ΒΑΣΙΑ |
ΓΕΩΠΟΝ. ΒΙΟΤΕΧΝΟΛ. ΓΕΩΠΟΝ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
23. ΞΥΔΙΑ ΘΑΛΕΙΑ |
ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΑΘΗΝΑΣ |
24. ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΑΘΗΝΑΣ |
25. ΝΙΦΟΡΟΥ ΚΕΛΛΥ |
ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚ. ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
26. ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ |
27.ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ |
ΦΥΤ.ΠΑΡ/ΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
28. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ |
ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ |
29. ΔΗΜΗΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ |
30. ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΣΦΑΛ.ΕΠΙΣΤΗΜ. ΠΕΙΡΑΙΑ |
31. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ |
ΕΚΠΑΙΔ. & ΑΓΩΓ. ΣΤΗ ΠΡΟΣΧ.ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ |
32. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΔΙΔ.ΤΗΣ ΤΕΧΝ.& ΨΗΦ.ΣΥΣΤ.ΠΕΙΡΑΙΑ |
33. ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΡΑΝΙΑ |
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ |
34. ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ .ΜΑΘ/ΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
35. ΦΑΝΤΡΙΔΑΚΗ ΔΩΡΑ |
ΦΙΛΟΣΟΦ. & ΚΟΙΝ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
36. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΦΙΛΟΣΟΦ. & ΚΟΙΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
37. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣ |
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ |
38. ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ |
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ |
39. ΜΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ |
ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ |
40. ΔΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΔΙΕΘΝ.ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ .& ΑΝΑΠΤ.ΘΡΑΚΗΣ |
41. ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ |
42. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ |
43. ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
44. ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΤΙΝΑ |
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
45. ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΗΝ ΟΙΚ.ΠΑΤΡΑΣ |
46. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ |
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
47. ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΑ |
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
48. ΤΣΙΓΚΑΚΗ ΖΩΗ |
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
49. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΤΗΛ. ΣΥΣΤ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
50. ΑΣΤΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
ΕΦ.ΞΕΝ. ΓΛΩΣ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟΕΜΠΟΡ.ΗΠΕΙΡΟΥ |
51. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
52. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΤΕΧΝ.ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣ.ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ |
53. ΜΠΑΙΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ |
ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΤΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ |
54. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΘΕΡΜΟΚ.ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚ.ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
55. ΓΟΥΤΗ ΔΩΡΑ |
ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ |
56. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ |
ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ |