Επιτυχόντες 2007
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2007 |
|
AEI | |
ΟΝΟΜΑ | ΣΧΟΛΗ |
1. ΔΡΟΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
2. ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
3. ΠΑΞΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ |
4. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ | ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ |
5. ΜΑΝΔΡΙΚΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ | ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
7. ΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ |
8. ΣΠΙΘΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
9. ΖΑΧΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
10. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑ | ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ |
11. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
12. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | M.M.E. ΑΘΗΝΑΣ |
13. ΚΟΛΙΝΙΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ | ΔΙΟΙΚΗΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
14. ΖΙΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
15. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ |
16. ΑΚΡΙΤΑΝΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ | ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ |
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ |
18. ΔΑΠΟΝΤΕ ΑΡΙΑΔΝΗ | ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ |
19. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ | ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ ΣΧΕΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
20. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
21. ΤΣΙΠΑ ΜΑΓΔΑ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
22. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
23. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ | ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
24. ΣΚΟΥΦΗ ΝΑΓΙΑ | ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
25. ΣΠΙΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΔΙΔ.ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΨΗΦ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ |
26. ΚΤΙΣΤΗ ΧΡΥΣΗΙΔΑ | ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ |
27. ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ | ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ |
28. ΑΝΔΡΕΙΩΤΗ ΑΝΤΙΟΠΗ | ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
29. ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΗΣ | ΔΙΔ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΨΗΦ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ |
30. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΝΙΑ | ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ |
31. ΜΠΡΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ |
32. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΔΙΑΧ.ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ |
33. ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ |
34. ΛΑΤΣΗ ΦΑΝΗ | ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
35. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ | ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ |
36. ΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ |
37. ΜΑΝΘΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
38. ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ ΝΑΝΤΙΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ |
39. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
40. ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ |
TEI |
|
ΟΝΟΜΑ | ΣΧΟΛΗ |
41. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ |
42. ΚΩΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
43. ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
44. ΤΕΛΙ ΑΝΙΕΖΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
45. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ |
46. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
47. ΣΟΦΑΝΤΖΗΣ ΠΑΡΗΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ |
48. ΚΕΛΕΚΙΑΝ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ |
49. ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
50. ΤΖΙΦΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ |
51. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ |
52. ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ | ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ |
53. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ |