Εκτύπωση

Επιτυχόντες 2008

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2008
AEI
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
1. ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
2. ΑΡΓΥΡΗ ΑΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
4. ΔΑΠΟΝΤΕ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΠΟΛΛΑΛΗ ΜΥΡΤΩ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
8. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
9. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10.ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
11.ΠΑΝΙΟΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
12.ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
14.ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
16.ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
17.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ Μ.Μ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
18.ΦΩΤΙΟΥ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19.ΝΤΑΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
20.ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΕΛΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
21.ΒΟΜΒΟΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
22.ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
23.ΓΙΑΝΝΗΓΕΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
24.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
25.ΒΕΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
26.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
27.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
28.ΜΠΡΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
29.ΚΥΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
30.ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
31.ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
32.ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
33.ΝΟΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡ.ΕΛΛΑΔΑΣ
34.ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35.ΜΕΛΙΣΣΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
36.ΜΠΡΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
38.ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
39.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
40.ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡ. ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔ.ΑΘΗΝΑΣ
41.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
42.ΜΕΝΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
43.ΖΙΜΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ- ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
44.ΣΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
45.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
46.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
47.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΘΕΝΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
48.ΣΩΤΗΡΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
49.ΝΤΑΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
50.ΚΡΙΜΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
51.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


TEI
ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
52.ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
53.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ TEI ΠΕΙΡΑΙΑ
54.ΦΩΣΤΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
55.ΜΠΟΥΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
56.ΝΤΟΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
57.ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
58.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
59.ΜΟΝΙΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
60.ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
61.ΖΑΚΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
62.ΠΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
63.ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
64.ΛΑΜΠΟΥ ΒΙΚΥ ΔΙΟΙΚ.ΚΟΙΝ.ΣΥΝ.ΕΠΙΧ.ΚΑΙ ΟΡΓΑΝ.ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
65.ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ